W branży coraz częściej mówi się o reklamie mobilnej, wciąż istnieje jednak obawa przed prowadzeniem działań marketingowych w tym kanale. Chcemy to zmienić! Rozpoczynamy cykl szkoleń dla agencji i marketerów,
w trakcie których pokażemy, jak w praktyce wygląda dobry i skuteczny marketing mobilny.
Rejestruj

Wiedza

Bez edukacji rynku i odważniejszych działań w kanale mobilnym rok mobile w Polsce nigdy nie nastąpi. Wierzymy, że tylko przekazując wiedzę zdobytą w trakcie wielu lat pracy, mamy wpływ na rozwój nie tylko samego rynku reklamy mobilnej, lecz także ludzi, którzy go tworzą.

Narzędzia

Obalamy mity, rozwiewamy wątpliwości, nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi. Teorię ograniczamy do minimum – stawiamy na praktykę oraz ciekawe case’y. W trakcie spotkania otrzymacie solidną porcję wiedzy i rozwiązań ułatwiających planowanie i prowadzenie kampanii mobile.

DOŚWIADCZENIE

Na reklamie mobilnej zjedliśmy zęby. Jesteśmy zespołem entuzjastów, który od wielu lat zgłębia tajniki mobilnych rozwiązań. Korzystamy nie tylko z wiedzy własnej, lecz także ekspertów, z którymi na co dzień współpracujemy. Teraz chcemy podzielić się naszym doświadczeniem z Wami!

Jeśli od dawna chcieliście poznać możliwości reklamy mobilnej, spędzić dzień na praktycznych warsztatach, a przy tym dobrze się bawić, to koniecznie napiszcie do nas. W zgłoszeniu wskażcie te zagadnienia, które najbardziej Was interesują – przyjedziemy na szkolenie do każdego zespołu, który po prostu przekona nas, że warto go odwiedzić.

Zgłoszenia przesyłajcie w formularzu poniżej lub na adres: mat@adrino.pl

Zapraszamy!